Сьгодні неможливо обійтися без телекомунікацій. У кожного з нас є мобільний Телефон або навіть два, або більше мобільних Телефонів, особливо у жителів нашого рідного міста Харкова. І стає дуже прикро, коли один з мобільних Телефонів виходить із ладу.

Сервісний Центр FreshIT проводить ремонт мобільних Телефонів будь-якого рівня складності в місті Харкові.

Телефони є не тільки засобом спілкування. Вони також замінюють нам мобільний комп'ютер, органайзер, комунікатор, фотоапарат, gps-навігатор і т.д. і т.п. Тому, якщо мобільний Телефон був розбитий, не включається або попросту «глючить», тобто, не працює належним чином, то прожити без його функціоналу сучасній людині досить складно. Купити новий телефон - дуже дороге задоволення, тому краще його відремонтувати.

 

Що ж робити, якщо у Вас зламався мобільний телефон?

Ремонт мобільного телефону. Сервісний Центр FreshIT

Варіантів, очевидно, два: купити заміну, або відремонтувати несправний мобільний Телефон в Сервісному Центрі з ремонту мобільних Телефонів.

Перший варіант звичайно непоганий, проте, коли Ви згадаєте, за яку суму купили свого "мобільного друга", Ви зрозумієте, наскільки він Вам дорий. Тому Ви, напевно, захочете його відремонтувати, бажано швидше і дешевше.

Якщо Телефон придбаний недавно, то, швидше за все, Вам відремонтують його за гарантією в авторизованому сервісному центрі, адреси яких ви можете дізнатися на сайті виробника вашого мобільного Телефона. У Харкові дуже багато авторизованих сервісних центрів.

Але цей варіант Вам підходить тільки, якщо у Вас гарантійний випадок (Телефон не падав, в Телефон не потрапляла волога і Ви не встановлювали на свій мобільний Телефон стороннє програмне забезпечення).

Якщо ж випадок у Вас не гарантійний, або термін гарантії минув, то можна звертатися в будь-який найближчий перевірений Сервісний Центр за післягарантійним ремонтом Телефона, де зможуть провести ремонт Телефона швидше і дешевше, ніж в авторизованому.

 

Отже, найчастіші проблеми, що виникають при використанні мобільних Телефонів

 

Розбитий сенсорний екран

Розбитий сенсор телефону Причина в неакуратному поводженні з Телефоном. Тобто Телефон впав, або Ви його придавили, тому крихке скло сенсорного екрана тріснуло. Потрібна заміна сенсорного скла на нове.

Варто звернути увагу на те, що є деякі моделі мобільних Телефонів, таких виробників як HTC, SonyEricsson, Samsung, Apple, Nokia та інші, в яких замінити сенсор окремо від дисплея неможливо, тому що сенсор склеєний з дисплеєм прозорим клеєм.

У такому випадку проводиться заміна дисплейного модуля (сенсор і дисплей в зборі).

Із недавнього часу у нас з'явилася послуга заміни захисного скла мобільного Телефона без повної заміни дисплейного модуля. Дана операція значно знижує кінцеву вартість ремонту, тому Ви не платите за дисплейний модуль, а оплачуєте лише вартість захисного скла і вартість роботи по його заміні. А також не доводиться замовляти комплектуючі, тому що необхідні запчастини є в наявності в м.Харкові.

 

Телефон не вмикається

У даної несправності може бути цілий ряд причин - від простої неуважності з боку користувача (просто сів акумулятор і вчасно не зарядили) до серйозних проблем, пов'язаних із процесором.

Наведемо неповний перелік найвірогідніших причин, через які мобільний Телефон може не вмикатися:

  • несправний \ розряджений в «0» акумулятор;
  • збій у роботі контролера живлення;
  • несправність контролера живлення, що вимагає його заміни;
  • проблема в ланцюзі живлення;
  • проблема з процесором через удар або «пробою» по живленню;
  • міжшарова проблема з платою внаслідок удару;

Особливості ремонту і його вартість можливо буде оголосити тільки після повної діагностики.

 

Несправність, пов'язана з програмним забезпеченням

Програмні проблеми з телефономПрограмні проблеми з телефоном - це наступна за частотою звернення до Сервісного Центра несправність мобільного Телефона. Причина може бути як в установці неофіційного або піратського програмного забезпечення, так і не пов'язана з діяльністю власника.

Ремонт при даній проблемі зводиться до перепрошивки Телефона.

Іноді, щоб перепрошити Телефон потрібне спеціальне устаткування - JTAG-програматор для підключення безпосередньо до чіпа флеш-пам'яті і завантаження в нього потрібного програмного забезпечення. Такий ремонт є більш складним, ніж звичайна перепрошивка і вимагає від Сервісного Інженера специфічних навичок і досвіду.

 

Несправність роз'єму зарядки \ USB.

Частою є несправність, причина якої криється, знову-таки, в недбалому користуванні Телефоном. Роз'єм ламається, і Телефон більше неможливо зарядити. В даному випадку необхідно замінити роз'єм.

 

Телефон залитий рідиною

Телефон залитий рідиною. Відновлення в Сервісному Центрі FreshITЧерез проникнення рідини в Телефон (вода, пиво, молоко та інші напої) на платі відбувається коротке замикання. Побутує помилкова думка, що, якщо Телефон просушити, то потім можна нормально ним користуватися. Це не так!

Уся справа в тому, що коли плата висохне, на ній залишаться залишки від рідин на контактах (окисли). Ці окисли будуть повільно, але впевнено роз'їдати контакти, поки Телефон не прийде в неробочий стан.

Треба додати, що давно залиті Телефони, як правило, ремонту не підлягають через те, що елементи на платі повністю окислюються. Тому, якщо Ви раптом залили Телефон, то першим же ділом, вийміть акумулятор і несіть Телефон в Сервісний Центр.

Чим швидше Ви потрапите в сервіс, тим простіше провести ремонт Телефона і, відповідно, тим дешевше ремонт буде коштувати.

У нашому Сервісному Центрі залиті Телефони потрапляють на діагностику до Сервісного Інженера позачергово. Залитий пристрій повністю розбирається, окисли відмиваються, а плата відмивається в спеціальній ультразвукової ванні. Після цього проводиться тестування. Якщо є пошкоджені дрібні SMD-елементи, то вони відновлюються під мікроскопом.

 

Перетертий шлейф в Телефоні-слайдері або на так званій «розкладушці».

Якщо Телефон складається з 2-х частин, між ними обов'язково проходить шлейф для обміну даними. Так як частини рухливі, то шлейф знаходиться в постійному терті. Рано чи пізно це призводить до виходу шлейфа з ладу. Проявлятися дана несправність може у вигляді зникнення звуку в Телефоні або часткового зникнення зображення на екрані.

Для виконання ремонту Телефон розбирається і проводиться заміна несправного шлейфа.

 

Розбитий дисплей або немає зображення на дисплеї

Буває, що телефон не показує зображення, або ж на дисплеї явно видно тріщини. Все це - наслідок виходу дисплея з ладу через механічний вплив. Телефон могли впустити або придавити. Дана проблема легко усувається шляхом заміни несправного дисплея. Ремонт не є складним, але його помітно здорожчує вартість деталі, що вимагає заміни.

 

Не чути співрозмовника або співрозмовник не чує Вас

Причина в несправності динаміка або мікрофона мобільного Телефона. Причиною несправності може бути потрапляння вологи або механічний вплив на апарат. Вирішенням проблеми є ремонт шляхом заміни несправного мікрофона або динаміка відповідно.

 

Пошкоджений або розбитий корпус

Буде потрібна часткова або повна заміна корпуса мобільного Телефона. Це не становить великої праці для професіоналів. Для заміни потрібно повне розбирання апарату з наступною збіркою в новий корпус.

Якщо у Вас виникли будь-які з перерахованих проблем з мобільним Телефоном, смартфоном, комунікатором або gps-навігатором, Ви завжди можете звернутися в наш Сервісний Центр, що знаходиться в місті Харкові, будь-яким зручним для Вас способом: зателефонувати оператору, залишити питання в коментарях, залишити заявку на ремонт, написати нам на пошту, в скайп, icq або залишити питання у відповідному розділі нашого сайту.

Наші Сервісні Інженери за допомогою спеціалізованого обладнання проведуть повну діагностику вашого телефону і виконають якісний ремонт у встановлені терміни.