Специальное предложение

На все работы для типа устройств "Телефон" предоставляется 7% скидка
Подробности узнавайте у консультантов Сервисного Центра FreshIT

предложение действительно с 04.12.2017 по 17.12.2017

У сучасному світі неможливо уявити життя без мобільного Телефону. У Харкові складно знайти людину, яка не купила б за своє життя жодного Телефону. А мобільний Телефон складно собі уявити без динаміків. Незважаючи на те, що виробники весь час удосконалюються, динаміки Телефонів, як і будь-яка інша деталь, мають властивість ламатися і рано чи пізно потребують заміни або ремонту. Це призводить до появи серйозних проблем у нашому звичному повсякденному житті.

Інженери Сервісного Центру FreshIT якісно виконують заміну динаміків мобільного Телефону в Харкові.

Чому може виникнути необхідність в заміні динаміка Телефону?

Причини несправності динаміка мобільного Телефону можуть бути різноманітні. Ми намагаємося бути на зв'язку в будь-який час року, але не замислюємося, що атмосферні опади можуть згубно впливати на комплектуючі Телефону, і, в першу чергу, на його динаміки.

Чому динамік ми розглядаємо в першу чергу?

Все дуже просто. Динамік – це одна з деталей Телефону, яка має безпосередній зв'язок із зовнішнім світом. Найчастіше динамік мобільного Телефону захищений лише одним шаром захисної металевої сітки, яка виконує грубий фізичний захист.

Волога і пил можуть легко долати цей захист. Крім фізичних впливів існує ймовірність виникнення неполадки в прошивці Телефону, і в процесі ремонту потрібно прошити телефон для усунення несправності.

 

Заміна динамика телефону

 

Перелік симптомів некоректної роботи Телефону, з якими до нас звертаються:

1. Відсутність будь-якого звуку в Телефоні (слуховий динамік, гучний зв'язок, навушники);

2. Не чути співрозмовника, або дуже тихий звук;

3. Не працює гучний зв'язок;

4. При розмові самостійно змінюється гучність;

5. Динамік хрипить;

6. У динаміці час від часу пропадає звук.

 

1. Відсутність будь-якого звуку в Телефоні (слуховий динамік, гучний зв'язок, навушники)

При відсутності звуку динаміка мобільного Телефону, як правило, причина в самому динаміку. Його можна пошкодити декількома способами: в результаті удару, проливши будь-яку рідину на Телефон або невдало поспілкувавшись під час дощу чи снігу. Щоб відремонтувати Телефон, виконується заміна динаміка.

Іноді відсутність звуку не єдиний симптом. Звук також може пропасти і в навушниках, що швидше за все свідчить про несправність мікросхеми посилення звуку, і потрібен її ремонт або заміна. Однак перед ремонтом мікросхеми посилення звуку, наші співробітники обов'язково перевірять Ваші навушники і гніздо в телефоні на справність.

Досвідчені Інженери Сервісного Центру FreshIT допоможуть Вам виправити дані проблеми. Крім внутрішніх несправностей динаміка, ми також зможемо виконати ремонт навушників в Харкові.

2. Не чути співрозмовника, або дуже тихий звук

Дуже тихий звук зі слухового динаміка може пояснюватися багатьма причинами. Починаючи від налаштувань самого мобільного Телефону, закінчуючи проблемами з прошивкою або навіть пошкодженням динаміка. Ремонт виконується в залежності від результатів діагностики.

В ряді випадків спостерігається повна відсутність звуку зі слухового динаміка. Причина прихована в його пошкодженні. Можливо, Телефон впав чи був залитий чаєм. У нашому Сервісному Центрі досвідчені фахівці замінять динамік Вашого Телефону або усунуть будь-яку з перерахованих вище причин.

3. Не працює гучний зв'язок

Деякі Клієнти звертаються до нашого Сервісного Центру з причини відсутності звуку при перемиканні Телефону на гучний зв'язок. Найчастіше несправність криється в поліфонічному динаміку.

Ремонт може розвиватися в двох напрямках. По-перше, потрібно спробувати реанімувати оригінальний динамік у разі, якщо поломка є незначною. По-друге, виконується повна заміна поліфонічного динаміка, якщо оригінальний не підлягає ремонту.

 

Заміна динаміка телефону

 

4. Під час розмови самостійно змінюється гучність

Досить грізний симптом, який може свідчити як про проблеми в прошивці Телефону, так і про більш серйозні речі. В першу чергу, слід віддати мобільний Телефон на діагностику. Під час діагностики Інженери Сервісного Центру FreshIT зможуть виявити причини виникнення симптомів і якісно усунути їх.

Якщо проблема в прошивці, то слід прошити Телефон у Харкові. Прошивка – це програмне серце Вашого смартфона, яке створюється розробниками. Потрібно розуміти, що вона не може бути досконалою. Наші фахівці допоможуть правильно змінити налаштування і проведуть терапію Вашого Телефону.

В даному випадку першопричин може бути багато. Незважаючи на це, Інженери Сервісного Центру FreshIT докладно пояснять причини виникнення несправності і відремонтують Ваш телефон.

5. Динамік хрипить

Сторонні звуки або спотворення голосу співрозмовника здатне доставити дуже багато неприємних відчуттів власникові Телефону. Основні причини, які можуть призводити Телефон до такого стану - це неполадки в самому динаміку або прошивці.

Після діагностики пошкоджений динамік замінюється на новий. Якщо причина в прошивці, то Телефон прошивається останньою офіційною версією прошивки. Наші інженери мають великий досвід в усуненні подібних неполадок і завжди раді допомогти Вам.

6. В динаміку час від часу зникає звук

Час від часу зникає звук в динаміку - це одна з найбільш поширених проблем з мобільним Телефоном. Як і в більшості випадків слід віддати Телефон на діагностику.

Як правило, цей симптом свідчить про неполадки шлейфу динаміка Телефону. Це може виникнути після невдалого попереднього ремонту в горе-майстернях Харкова або після залиття мобільного телефону агресивною рідиною.

При неполадках шлейфу Телефону під час ремонту його відновлюють або замінюють. Все залежить від ступеня пошкодження. Інженери нашого Сервісного Центру з радістю готові виправити таку поломку.

 

Більшість наших Клієнтів цікавляться, як попередити вищезгадані проблеми з динаміком мобільного Телефону? В першу чергу, необхідно берегти свій динамік від шкідливих факторів, таких, як: потрапляння вологи (намагатися не використовувати Телефон в сиру погоду на вулиці і не брати його до ванної кімнати) та залиття (пити чай або каву не над Телефоном). По-друге, звертатися до нашого Сервісного Центру відразу після впливу одного з факторів на Ваш Телефон. Це допоможе попередити вихід з ладу динаміка й істотно скоротити Ваші витрати.

Незважаючи на всілякі види захисту Вашого Телефону і динаміка, ніхто з нас не застрахований від непередбачених ситуацій. Важливо не впадати в паніку і довірити свій пристрій у ремонт Інженерам Сервісного Центру FreshIT в Харкові. Ми допоможемо Вам вирішити будь-які проблеми з динаміком Вашого мобільного Телефону.

Якщо у Вас виникли які-небудь питання щодо динаміків Вашого мобільного Телефону, телефонуйте нам, пишіть у всілякі меседжери, в яких ми онлайн, ставте питання на сайті і в коментарях ВК знизу статті. Наші консультанти завжди готові відповісти на всі Ваші запитання.