Умови надання гарантії на встановлені комплектуючі

На всі комплектуючі, встановлені під час проведення ремонту в Сервісному Центрі FreshIT, надається гарантія. Терміни гарантії різні для різних типів комплектуючих і коливаються від 1 до 12 місяців. Гарантійний термін починається з моменту видачі відремонтованого пристрою.

Увага: Заміні за гарантіє підлягають деталі, що вийшли з ладу протягом гарантійного терміну через заводський брак і не мають слідів падіння, проникання рідин або несанкціонованого втручання.

 

Терміни гарантії на різні комплектуючі

На сенсорні екрани і дисплеї мобільних пристроїв поширюється гарантія терміном 1 місяць. Термін гарантії оснований на факті, що якщо деталь не вийшла з ладу протягом одного місяця, то, з імовірністю 99,9%, вона буде працювати справно і далі. Вийти з ладу така деталь може тільки внаслідок зовнішнього впливу - як правило, удару, падіння або потрапляння рідин. Акуратне поводження з пристроєм гарантує довготривалу його службу.

Якщо протягом гарантійного терміну деталь вийшла з ладу або проявився заводський брак, то ми замінимо її абсолютно безкоштовно.

 

На матриці і клавіатури, встановлені в ноутбуки і нетбуки, надається гарантія терміном 3 місяці.

Дефект матриці, якщо такий є наявним, виявляється протягом перших 30 днів. Це можуть бути так звані «биті пікселі», нерівномірна підсвітка, або ж відсутність чи періодична відсутність зображення або підсвітки.

Набагато частіше матриці в Ноутбуках і Нетбуках страждають від механічного впливу - внаслідок падіння пристрою, натискання на верхню кришку, або неакуратного поводження з ними. Це призводить до повного виходу матриці з ладу і тріщин на самому склі, що робить повністю неможливим подальше її використання. Вихід дисплея з ладу внаслідок механічного впливу не є гарантійним випадком.

Як правило, брак матриці практично не зустрічається або ж визначається на етапі її установки Сервісним Інженером, після чого матриця відразу ж замінюється на іншу, що трохи збільшує терміни ремонту.

Дефект клавіатури може проявлятися помилковим спрацюванням клавіш або ж, навпаки, відсутністю реакції Комп'ютера на натискання клавіші. Якщо в клавіатуру не потрапляли сторонні речовини (крихти або рідини), то така клавіатура безкоштовно замінюється протягом гарантійного терміну. В іншому випадку - ситуація не гарантійна.

 

Гарантія в Сервісному Центрі FreshIT

 

На комплектуючі, встановлені в Персональні Комп'ютери, а також деякі комплектуючі, встановлені в Ноутбуки (модулі пам'яті і жорсткі диски) надається гарантія від виробника терміном 12 місяців. Якщо при дотриманні умов експлуатації деталь вийде з ладу, вона буде безкоштовно замінена нашим Сервісним Інженером.

 

На деякі комплектуючі гарантія не надається

На корпусні елементи - деталі корпусів, а також дрібні деталі (петлі, панелі, защіпки, кнопки ввімкнення) гарантія не поширюється. Зумовлено це тим, що вихід із ладу (поява тріщини, облізання фарби тощо) може бути спричинено тільки лише порушенням умов експлуатації техніки користувачем, передбачених виробником, а Сервісний Центр не може нести відповідальності за порушення користувачем умов використання.