Які б дорогі й якісні навушники не були, вони рано чи пізно виходять з ладу, і може знадобитися ремонт навушників. При цьому не важливо для чого Ви їх використовуєте - для домашнього користування або ж це навушники для щоденного прослуховування музики в транспорті по дорозі на роботу та додому. Ламається все однаково.

У Харкові лише деякі сервісні центри беруться за ремонт дротяних навушників і гарнітур мобільних телефонів. Сервісний Центр FreshIT надає повний спектр послуг з ремонту дротяних навушників у місті Харків.

У всьому сучасному світі цифрових технологій, що бурхливо розвивається, і на Харківському ринку зокрема, все більше місця відвойовують мобільні мультимедіа пристрої, такі, як: смартфони, планшети, електронні книги, мобільні ігрові приставки і mp3/mp4-плеєри. Однією з найважливіших функцій цих пристроїв є відтворення мультимедіа контенту, невід'ємною частиною якого є якісний звук.

Для відтворення звуку в мобільних пристроях, крім вбудованих динаміків, використовуються різного роду дротові навушники і гарнітури. На сьогоднішній день користувачі пред'являють дуже високі вимоги до відтворення звуку на мобільних пристроях. Внаслідок високих вимог до навушників підвищується якість їх виробництва і, як наслідок - вартість, що робить доцільним ремонт навушників.

 

Справні навушники

 

Якщо Ви не дуже вимогливий меломан, то швидше за все користуєтеся навушниками, які поставляються в стандартній комплектації з пристроєм. Якщо ж хочеться чогось більш якісного, то, звичайно ж, доводиться підбирати собі більш якісну гарнітуру або навушники. На щастя, в нас у Харкові дуже великий вибір як навушників, так і дротових гарнітур.

Якщо ж Ви випадково зламали свої улюблені навушники, то відремонтувати їх у Харкові буде досить складно, оскільки не багато сервісних центрів беруться за таку дрібну роботу. Сервісний Центр FreshIT пропонує своїм клієнтам послугу "Ремонт навушників в Харкові" за досить-таки прийнятними цінами.

Будова навушників не дуже складна – штекер, три дроти, два динаміки. В гарнітурі додається ще два-три дроти та мікрофон. Також в деяких моделях навушників є механічні елементи управління й акумулятор. Всі ці елементи виходять з ладу при досить активному або необережному використанні, але дуже рідко буває так, що зламалося все й оідразу. Тому є сенс відремонтувати якийсь окремий елемент, що вийшов з ладу, а не купувати новий пристрій. Ремонт обійдеться набагато дешевше купівлі нових навушників.

Найчастіше несправність навушників, що потребують ремонту, полягає в обриві одного з дротів або пошкодженні механічних елементів управління, які більше інших компонентів піддаються механічним впливам – основній причині поломок навушників.

Оскільки основну частину вартості навушників складає вартість динаміків, то доцільною є заміна або відновлення дроту або механічних елементів управління, що обійдеться Вам в кілька разів дешевше купівлі нових навушників високої якості.

Отже, які б дорогі й якісні не були навушники, вони рано чи пізно виходять з ладу. При цьому не важливо, для чого Ви їх використовуєте: для домашнього користування або ж це навушники для щоденного прослуховування музики в транспорті по дорозі на роботу або додому. Ламається все однаково. У Харкові не багато сервісних центрів беруться за ремонт навушників і гарнітур для мобільних телефонів й інших мобільних девайсів мобільних телефонів. Сервісний Центр FreshIT надає дану послугу.

 

Розглянемо основні симптоми несправностей Навушників.

1. Не працюють обидва динаміка навушників;

2. Не працює один з динаміків Навушників;

3. Не працює мікрофон в дротовій гарнітурі;

4. Навушники стали грати тихіше, ніж грали раніше;

5. Дріт навушників пошкоджений в кількох місцях;

 

Розглянемо детальніше причини виникнення кожного з симптомів несправностей Навушників.

1. Не працюють обидва динаміка навушників

ремонт навушників у Сервісному Центрі FreshIT

Найпоширеніша причина відмови відразу обох динаміків – обрив дроту біля роз'єму. Багато виробників приймають превентивні заходи, щоб запобігти розрив проводу, але при активному використанні обрив дроту неминучий.

Продіагностувати обрив дроту Ви можете в домашніх умовах – якщо «поворушити» дріт біля роз'єму, то в якихось положеннях з'являється звук. Це говорить про те, що динаміки справні та необхідно відновити контакт дроту з роз'ємом навушників. В даному випадку буде потрібна заміна штекера або всього кабелю разом зі штекером в процесі ремонту. Заміна всього кабелю обійдеться дорожче, але заводська якість збірки і компактність роз'єму того варті.

Якщо кабель пошкоджений не біля роз'єму або капсуля навушників, то його доведеться обрізати, щоб усунути розрив; в таких випадках ми рекомендуємо повністю замінити кабель.

2. Не працює один з динаміків навушників

Ремонт одного вуха навушників у Харкові

Дуже великі незручності при прослуховуванні музики доставляє відсутність звуку в одному з динаміків. Причина криється в обриві дроту біля роз'єму або безпосередньо біля динаміка навушника.

Несправність легко діагностується: якщо поворушити дріт, звук іноді з'являється. Дана несправність усувається заміною або відновленням дроту навушників. Даний ремонт проводиться так само, як і у випадку з обома непрацюючими динаміками.

3. Не працює мікрофон у дротовій гарнітурі

Не працює мікрофон у гарнітурі

Якщо при розмові через дротову гарнітуру співрозмовник чує тільки обривки Ваших фраз, то, швидше за все, стався обрив одного з дротів, яким підключений мікрофон до роз'єму гарнітури. В процесі ремонту необхідно відновити дріт мікрофону.

Якщо ж співрозмовник став Вас дуже погано чути після тривалої експлуатації гарнітури, то, можливо, проблема криється в самому мікрофоні. Вирішуються проблеми з мікрофоном відновленням дроту або заміною мікрофона  в процесі ремонту гарнітури.

4. Навушники стали грати тихіше, ніж грали раніше

У Навушниках головне гучність і якість звуку. Але іноді може статися так, що обидва динаміка почнуть грати значно тихіше, ніж грали до цього. І як не крути Навушники в роз'ємі, звук голосніше не стане. З майже 100% упевненістю при такому симптомі стався обрив загального дроту, так званої «землі».

Усунути таку несправність краще повною заміною дроту Навушників на новий у процесі ремонту, хоча, якщо обрив стався біля штекера, то можна і відновити дріт, якщо штекер Ваших навушників розбірний, або замінити штекер, якщо штекер не розбірний.

5. Дріт Навушників пошкоджений в декількох місцях

Обрив дроту Навушників

Використовуючи Навушники, ми часто згинаємо дріт. Це неминуче, оскільки Навушники доводитися носити в кишені, футлярі або сумці. У місці вигину рано чи пізно дріт може зламатися або обірватися. Щоб заощадити гроші, деякі користувачі скручують дроти і змотують місце обриву ізоляційною стрічкою або скотчем. Таке рішення проблеми неправильне і не довговічне. Не кажучи вже про те, що це виглядає не естетично. Купівля нових дротяних Навушників з хорошим звучанням дуже дороге задоволення. Тому в Сервісному Центрі FreshIT є така послуга з ремонту навушників як «Заміна дроту Навушників».

У Сервісному Центрі FreshIT є широкий асортимент дротів для навушників на будь-який смак. Дроти відрізняються за кольором, довжиною, товщиною дроту, а також виду штекера і, звичайно ж, фірмою-виробником.

Як і будь-який ремонт, заміна дроту Навушників вимагає спеціальних навичок і устаткування. Не маючи ні того, ні іншого, не рекомендуємо Вам замінювати дріт Навушників самостійно. Для заміни дроту Навушників Сервісний Інженер розбирає Навушники і відпаює старий дріт від динаміків. Далі потрібно припаяти новий дріт, якісно ізолювати його і зібрати корпус Навушників. Після тестування Навушників на працездатність, вони будуть готові до видачі.

 

Ремонт навушників у Харкові

 

Ми можемо Вам запропонувати наступні варіанти дротів для заміни:

Дріт для навушників BEATS Black
Дріт для навушніков
BEATS Black

Ціна: 95грн
Дріт для навушників BEATS Red
Дріт для навушників
BEATS Red

Ціна: 95грн
Дріт для навушників JBL
Дріт для навушників
JBL

Ціна: 95грн
Дріт для навушників Phillips
Дріт для навушників
Phillips

Ціна: 80грн
Дріт для навушників Sennheiser
Дріт для навушників
Sennheiser

Ціна: 95грн
Дріт для навушників SkullCandy
Дріт для навушників
SkullCandy

Ціна: 95грн

 

Підводячи підсумки, можна сказати, що тривалість безвідмовної роботи Ваших навушників або гарнітури залежить від дотримання умов їх експлуатації. Якщо ж Ваші навушники не працюють, не поспішайте їх викидати, можливо, вдасться виконати успішний ремонт Ваших навушників. Приносьте їх до Сервісного Центру FreshIT, і наші Інженери подарують їм друге життя!