Ремонт Зарядних Пристроїв для Ноутбуків

Невід'ємною частиною будь-якого сучасного портативного пристрою є Зарядний Пристрій. Не є винятком і Ноутбук - без зарядного пристрою нікуди. Акумулятори довгої автономної роботи Планшета, Телефону або Ноутбука забезпечити не можуть, а бездротову зарядку поки ще тільки розробляють, і в Харкові вона з'явиться ще не скоро. Оскільки автономний час роботи Ноутбука без підзарядки зазвичай залишає бажати кращого, доводиться постійно користуватися зарядним пристроєм.

Постійне відключення та підключення зарядки рано чи пізно призводить до поломок, хоч як би охайно Ви не користувалися Зарядним Пристроєм. Найбільшою трагедією для користувача Ноутбука в цьому випадку є вихід з ладу зарядного пристрою, через те що він дорогий, і його не завжди можна купити в будь-якому магазині.

У силу обмеженої кількості модулів - штекер для підключення до Ноутбука, блок живлення, вилка, два дроти - ремонт зарядного пристрою Ноутбука практично завжди можливий і доцільний.

Найтиповішими несправностями Зарядних Пристроїв Ноутбуків є виламаний штекер зарядки або виломане гніздо зарядки, ну, і, звичайно ж, обрив кабелю живлення.

У Сервісному Центрі FreshIT можна безкоштовно продіагностувати та виконати ремонт зарядного пристрою Ноутбука. А якщо ремонт Вашого Зарядного Пристрою виявиться недоцільним, ми запропонуємо Вам новий якісний зарядний пристрій для Ноутбука з магазину Сервісного Центру FreshIT .

 

Розглянемо основні симптоми несправностей Зарядних Пристроїв Ноутбуків:

1. Ноутбук не вмикається від зарядного пристрою;

2. Ноутбук не заряджається від зарядного пристрою;

3. Пошкоджений / відірваний штекер зарядного пристрою Ноутбука;

4. Пошкоджено / виламано гніздо зарядного пристрою Ноутбука;

5. Пошкоджений кабель зарядного пристрою;

6. Зарядний пристрій час від часу мимовільно вимикається;

7. Зарядний пристрій Ноутбука видає сторонні звуки;

8. Зарядний пристрій Ноутбука дуже сильно гріється під час роботи;

9. Зарядний пристрій зайнявся / вибухнув або від нього йде неприємний запах.

 

Розглянемо детально причини і способи усунення кожного з перерахованих симптомів несправностей зарядних пристроїв для Ноутбуків.

1. Ноутбук не вмикається від зарядного пристрою

Батарея Ноутбука не заряжається

Якщо немає видимих ушкоджень Зарядного Пристрою, то найбільш ймовірних причин може бути кілька - це невидиме пошкодження кабелю Зарядного Пристрою або проблема в ланцюзі живлення Ноутбука, або проблема в самому Зарядному Пристрої.

Проблеми в ланцюзі живлення Ноутбука, причини, що їх викликають, і превентивні заходи щодо їх запобігання докладно описані в статті «Ремонт Ноутбуків будь-якого рівня складності в Харкові». Якщо при підключенні до Ноутбука Зарядного Пристрою світлодіодний індикатор зарядки гасне або блідне, то несправність, швидше за все, у ланцюзі живлення Ноутбука.

Якщо на Зарядному Пристрої Ноутбука не горить світлодіодний індикатор, то може бути невидиме (внутрішнє) пошкодження кабелю від вилки до блоку живлення через часте його перегинання. Також можливі проблеми в самому блоці живлення.

У будь-якому випадку за таких симптомів необхідно принести Зарядний Пристрій і бажано сам Ноутбук до Сервисного Центру на безкоштовну діагностику. Намагатися відремонтувати Зарядний Пристрій самому наполегливо не рекомендується, оскільки при тестуванні підключенням до Ноутбука можна заподіяти пристрою невідворотну шкоду, і ремонт обійдеться Вам в рази дорожче.

2. Ноутбук не заряджається від зарядного пристрою

Можливою причиною того, що Ноутбук не заряджається, може бути як несправний акумулятор, так і неякісний зарядний пристрій. Завжди пам'ятайте про світлодіодний індикатор на зарядному пристрої: якщо він не горить, тоді  або зламаний кабель, або несправний блок живлення. За таких симптомів, швидше за все, не обійтися без ремонту зарядки Ноутбука.

Також причина може бути досить банальною – занадто низька напруга в електромережі, що зараз досить характерно для міста Харкова та й всієї України в цілому. В цьому випадку ремонт не допоможе. Необхідно купувати більш потужний зарядний пристрій.

Якщо у Вас оригінальний зарядний пристрій, який продавався з Ноутбуком, і на ньому немає видимих пошкоджень кабелю і штекера, перевірте, чи не йде від нього сторонніх запахів, і не гріється він сильніше звичайного. Якщо присутня одна з перерахованих ознак, приносьте зарядний пристрій на діагностику до Сервісного Центру.

Якщо Ви використовуєте не оригінальний зарядний пристрій для Вашого Ноутбука, то перевірте, чи збігаються параметри струму і напруги на блоці живлення з параметрами струму і напруги, необхідними для роботи саме Вашої моделі Ноутбука. Якщо параметри струму на блоці живлення менше, то такий зарядний пристрій Вам не підходить. Якщо ж параметри напруги зарядки більше, ніж потрібно, то знадобиться вже ремонт Ноутбука. Завжди уважно звіряйте ці параметри при купівлі нового зарядного пристрою.

 

Параметри струму та напруги на Зарядному Пристрою

 

У Сервісному Центрі FreshIT завжди можна купити якісні зарядні пристрої для будь-якої моделі Ноутбука.

3. Пошкоджений / відірваний штекер зарядного пристрою Ноутбука

Штекер Зарядного Пристрою Ноутбука

Дуже великі незручності при зарядці Ноутбука приносять пошкодження штекера зарядного пристрою.

Якщо видимих пошкоджень штекера Зарядного Пристрою немає, то несправність легко діагностується. Якщо поворушити дріт, то буде перериватися процес заряду акумулятора Ноутбука. Усувається така несправність заміною штекера і гнізда зарядки ноутбука або повною заміною дроту зарядки на новий.

Пам'ятайте, що за несправності зарядного пристрою Ноутбука, на ремонт до Сервісного Центру необхідно приносити як зарядний пристрій, так і сам Ноутбук, оскільки причина може бути зовсім не в зарядці.

4. Пошкоджено / виламано гніздо зарядного пристрою Ноутбука

Підключення до Ноутбука Зарядного Пристрою

Часто буває так, що видимих апаратних несправностей зарядного пристрою немає, а ноутбук все одно не заряджається. Зарядний пристрій Ноутбука дуже часто підключається і вимикається.

І трапляється так, що виходить з ладу гніздо зарядного пристрою Ноутбука. Це також може статися, якщо неохайно підключити зарядний пристрій до Ноутбука або неохайно його вимкнути.

Пам'ятайте, що за несправності зарядного пристрою, до Сервісного Центру необхідно приносити як зарядний пристрій, так і сам Ноутбук, оскільки причина може бути зовсім не в зарядному пристрої.

Ремонт зарядного пристрою Ноутбука в такому випадку зводиться до заміни гнізда зарядного пристрою Ноутбука.

5. Пошкоджений кабель зарядного пристрою

Часті підключення і вимкнення або неохайне поводження з зарядним пристроєм рано чи пізно тягнуть за собою пошкодження кабелю живлення. Намагайтеся якомога менше перегинати кабель зарядного пристрою Ноутбука і охайно кладіть його до сумки, не допускайте його перекручування й зав'язування у вузол.

Якщо кабель зарядного пристрою все ж  таки був пошкоджений, чекаємо Вас в нашому Сервісному Центрі. Наші Сервісні Інженери замінять несправний кабель і відремонтують Вашу зарядку.

6. Зарядний пристрій час від часу мимовільно вимикається

Швидше за все, в блоці живлення зарядного пристрою здулися конденсатори. Тому при великих навантаженнях на процесор або відеокарту Ноутбука, або при максимальному навантаженні на систему охолодження блоку живлення зарядного пристрою не вистачає потужності для підтримки повноцінної роботи Ноутбука, і спрацьовує захист.

Замінити роздуті конденсатори не забере багато часу, і це обійдеться Вам набагато дешевше покупки нового зарядного пристрою для Вашого Ноутбука, і воно буде оригінальне. Також у разі ігнорування перебійної роботи зарядки Ви ризикуєте принести до ремонту вже сам Ноутбук, що обійдеться Вам набагато дорожче.

7. Зарядний пристрій Ноутбука видає сторонні звуки

Погана звукоізоляція у неякісному зарядному пристрої

Найчастіше так буває з китайськими не оригінальними зарядними пристроями. Як відрізнити оригінальний зарядний пристрій від не оригінального, ми вже описували в статті «Продаж зарядних пристроїв Ноутбуків в Харкові». В оригінальних зарядних пристроях Ноутбуків використовується маленька кількість звукоізоляції або взагалі не використовується для економії при виготовленні. Також в них використовуються дешеві компоненти та проведено неякісну пайку, що також може бути причиною неприємних сторонніх звуків. Ремонт такій зарядці не допоможе.

У Сервісному Центрі FreshIT можна купити якісний зарядний пристрій для Ноутбука.

8. Зарядний пристрій Ноутбука дуже сильно гріється під час роботи

Найбільш ймовірні причини аналогічні причинам з попереднього пункту. Коли  перегрівається, зарядний пристрій також може самостійно вимикатися через деякий час. Відбувається перегрівання або тому що зарядний пристрій неякісний, або він вже відпрацював відведений йому час.

У Сервісному Центрі FreshIT можна відремонтувати зарядний пристрій Ноутбука або купити новий.

9. Зарядний пристрій зайнявся / вибухнув або від нього виходить неприємний запах

Таке відбувається в основному з китайськими зарядними пристроями або з пристроями, які відпрацювали свій ресурс і через це сильно перегрівалися. Також блок живлення для Ноутбука може вибухнути через коротке замикання в електромережі, отже будьте обережні і не залишайте увімкнений Ноутбук без нагляду.

Тут уже нічим не допоможеш крім як купівлею нового зарядного пристрою.

На завершення можна сказати, що тривалість служби зарядного пристрою Вашого Ноутбука залежить від дотримання умов його експлуатації. Варто також нагадати, що не можна використовувати дешеві китайські не оригінальні зарядні пристрої - це може завдати шкоди Вашому Ноутбуку.

Якщо ж зарядний пристрій Вашого Ноутбука вийшов з ладу, то не поспішайте його викидати, наші Сервісні Інженери можуть подарувати йому друге життя і заощадити Ваші гроші.

Також Ми можемо запропонувати Вам придбати новий якісний зарядний пристрій для Вашого Ноутбука в магазині Сервісного Центру FreshIT.

З усіх питань щодо ремонту зарядних пристроїв Ноутбуків або покупки нового зарядного пристрою для Ноутбука в Харкові Ви можете зв'язатися з нами за кожним з наших телефонних номерів. Також не соромтеся ставити питання на сайті. Ви завжди отримаєте найбільш повну консультацію стосовно моделі зарядного пристрою, що Вас цікавить.

На всі комплектуючі, встановлені в Сервісному Центрі FreshIT, надається гарантія. Всі роботи виконуються у встановлені терміни, і на них також надається гарантія.