При використанні електронних книг часто виникає низка питань з прошивкою та проблем, пов'язаних з її оновленням. Одним з основних є питання: чи варто прошивати електронну книгу оновленою прошивкою в Харкові? На що ми можемо з упевненістю відповісти - так, варто. Однак самостійно встановлювати прошивку не рекомендується, оскільки Ви ризикуєте завдати шкоди своїй електронній книзі.

Звернувшись до Сервісного Центру FreshIT, Ви гарантовано отримаєте кваліфіковану допомогу з прошивки електронної книги в Харкові. Це збереже Вам не тільки гроші, але і час. В іншому випадку Ви ризикуєте ускладнити завдання і, відповідно, збільшити витрати на ремонт книги.

 

 Прошивка електронної книги у Харкові

 

Навіщо може знадобитися прошити електронну книгу?

Для відповіді на це питання було б непогано зрозуміти, що з себе представляє прошивка, які функції вона виконує, і в чому полягає необхідність її оновлення.

Прошивка – це програмне забезпечення Вашої електронної книги. Вона створює для Вас зручний інтерфейс і дозволяє використовувати книгу за призначенням. Також прошивка виконує всі функції книги, починаючи від ввімкнення і закінчуючи оптимальним використанням енергії акумулятора для збільшення часу автономної роботи.

Важливо розуміти, що прошивка електронної книги створюється людьми, і тому помилки в ній просто неминучі. Кожне наступне оновлення прошивки несе в собі виправлення виявлених неполадок попереднього програмного забезпечення. Крім цього, розробники вдосконалюють саму прошивку для більш комфортного використання книги.

Незважаючи на те, що удосконаленням прошивок електронних книг займаються компанії-виробники, вони не здатні самостійно розв'язувати проблеми, що виникли в кожного користувача. Для цього існує сполучна ланка – харківські сервісні центри, в яких Вам допоможуть скористатися всіма новітніми поліпшеннями, створеними цими компаніями. Крім цього, в Сервісному Центрі надають комплексні послуги із вирішення несправностей електронних книг.

 

Основні причини звернення харків'ян з несправністю електронної книги, за яких потрібно прошити електронну книгу:

1. Електронна книга постійно висне;

2. Після оновлення прошивки електронна книга гріється, висне або не працює;

3. Відсутня бажана мова (російська чи українська);

4. Після оновлення прошивки електронна книга не вмикається;

5. Після заміни дисплея і/або сенсора електронної книги він не правильно реагує на дотик;

6. Бажання уникнути всіх вищезазначених проблем при встановленні нової версії прошивки.

 

1. Електронна книга постійно висне

Зависання - досить поширений симптом несправності електронної книги. Причини цього явища можуть бути досить різноманітні: починаючи від банального браку пам'яті та закінчуючи несправністю самого заліза.

Для умовного поділу цих причин ми звернемо увагу на їх походження. У разі пошкодження апаратного забезпечення електронної книги, йому повинні передувати будь-які фізичні дії. Наприклад, на книгу сіли, наступили або розлили чай - тут допоможе тільки апаратний ремонт. А якщо Ви помітили перше зависання книги, після свіжої перепрошивки, допоможе правильна прошивка електронної книги в Харкові останньою офіційною прошивкою для пристрою Вашої моделі.

Чим більше Ви надасте інформації співробітникам нашого Сервісного Центру, тим якісніше буде надана допомога. Це сприятиме прискоренню процесу ремонту книги нашими інженерами.

2. Після оновлення прошивки книга гріється, висне або не працює

В результаті неналежного оновлення прошивки, пошкодження інсталяційного файла або нестабільного з'єднання під час прошивки може виникнути ряд проблем в роботі електронної книги. Одні з найпоширеніших проявів цього - зависання і перегрівання пристрою. Можливий також варіант, що книга зовсім не вмикається, якщо в процесі прошивки у Вас, наприклад, повністю розрядиться акумулятор і електронна книга просто вимкнеться. При виникненні цих симптомів, слід відразу нести ґаджет до Сервісного Центру.

При перегріві електронної книги можливе термічне пошкодження її деталей. Існує кілька причин, здатних змусити перегріватися електронну книгу. Умовно їх можна поділити на фізичні та пов'язані з неправильною роботою прошивки.

Під фізичними причинами ми маємо на увазі: вихід з ладу контролера живлення, наявність короткого замикання в ланцюзі живлення або пошкодження акумулятора пристрою. Наприклад, здуття акумулятора або закінчення терміну його експлуатації може привести до збільшення споживання електронною книгою струму, що, в свою чергу, веде до її нагрівання, оскільки вона не розрахована на таке споживання.

Під причинами, пов'язаними з неправильною роботою прошивки електронної книги, ми маємо на увазі помилки прошивки, через які виникає підвищене енергоспоживання під час експлуатації електронної книги.

Також після перепрошивки електронна книга може перестати вмикатися. Не варто панікувати і заздалегідь ховати читалку, яка може послужити Вам вірою і правдою ще багато років. Досвідчена команда інженерів Сервісного Центру FreshIT в Харкові допоможе Вам впоратися з Вашими неприємностями.

3. Відсутня бажана мова інтерфейсу (російська чи українська)

Неякісна прошивка електронної книги чи відсутність рідної для Вас (російської або української) мови не повинна приводити у відчай. Однак пам'ятайте: самостійне вирішення цієї проблеми може зашкодити Вашому пристрою.

Книгу в такому стані Ви можете отримати в результаті ряду причин. По-перше, Ви можете придбати електронну книгу, в прошивці котрої немає необхідної мови. По-друге, після самостійної перепрошивки може зникнути російська мова. Це може бути пов'язано з установкою неофіційною версії прошивки.

Інженери Сервісного Центру FreshIT Вам із задоволенням русифікують електронну книгу в Харкові. Встановлять останню офіційну прошивку для Вашої моделі електронної книги.

 

Прошивка електронної книги

 

4. Після оновлення прошивки електронна книга не вмикається

Дуже часта ситуація, яка викликана збоєм під час оновлення прошивки електронної книги. При оновленні прошивки може статися пошкодження інсталяційного файлу. Це пов'язано з неякісним файлом або неналежним з'єднанням мережі під час перепрошивки.

В цьому випадку необхідна перепрошивка електронної книги. Не слід прошивати електронну книгу самостійно. У нашому Сервісному Центрі Вам встановлять перевірену версію прошивки, і Ви зможете після цього спокійно використовувати свою електронну книгу далі.

5. Після заміни дисплея і/або сенсора він не правильно реагує на дотик

Іноді після ремонту електронної книги, а зокрема заміни дисплея або сенсора, з'являється проблема в його роботі. В першу чергу, це може бути пов'язано з програмним забезпеченням Вашого пристрою.

Основна причина - невідповідність поточної прошивки електронної книги новим встановленим комплектуючим. Виробники комплектуючих постійно удосконалюються і не можуть собі дозволити випускати з року в рік одну і ту ж модель. У зв'язку з цим під новий дисплей або сенсор необхідно встановити відповідне до нього програмне забезпечення.

У такій ситуації під час звернення обов'язково розкажіть про характер поломки й її причини. Якщо у Вас залишилась документація або гарантійний талон з місця, де ви ремонтували свій пристрій, візьміть її з собою. Це допоможе співробітникам Сервісного Центру виправити, швидше визначити справжню причину неполадки.

6. Бажання уникнути всіх вищезазначених небажаних наслідків під час установки нової версії прошивки

Варто звернути Вашу увагу на те, що усіх цих несправностей можна уникнути. Багато клієнтів, які зіткнулися з подібними неприємностями, воліють віддати свою електронну книгу в надійні руки наших кваліфікованих харківських інженерів.

Прошивка електронної книги, на перший погляд, видається простою дією. Однак може викликати безліч неприємностей і вивести з ладу електронну книгу на довго.

У Сервісному Центрі FreshIT Ви завжди отримаєте очікуваний результат при незначних фінансових витратах, а також Ви зможете позбутися зайвих переживань.

 

Найчастіше після невдалої самостійної прошивки електронної книги люди звертаються до Сервісного Центру. Як у випадку з нашим здоров'ям потрібно запобігати хворобам, так і у випадку електронних книг необхідно застосовувати превентивні заходи - віддати їх на перепрошивку до турботливих рук інженерів Сервісного Центру FreshIT в Харкові. Як відомо, запобігання небажаних наслідків економить не тільки час, але і гроші.

Не забувайте про можливість поставити питання на сайті щодо прошивки Вашої електронної книги, також Ви можете зателефонувати нам за будь-яким зручним для Вас номером телефону, поставити питання онлайн-консультанту або просто залишайте свої питання у коментарях ВК під статтею. Ми дамо Вам відповіді на всі Ваші питання за Вашою моделлю електронної книги.