Монітори для настільних компьютерів ще дуже довго будуть викоритовувати в дома або в офісі. Комп'ютери постійно удосконалюються і, як наслідок, монітори як засіб виведення графічної інформації стають все краще і краще.

Але, як і їхні старші брати -  Телевізори, - монітори ламаються і виходять із ладу. Сервісний Центр FreshIT проводить ремонт Моніторів у Харкові.

Постійне вдосконалення Комп'ютерів змушує виробників Моніторів іти в ногу з часом та вдосконалювати свої пристрої. Це частково пов'язано з прагненням виробників тієї чи іншої моделі Моніторів зробити їх краще й досконаліше, ніж у конкурентів.

Але яким би крутим і досконалим не був Монітор, він, як і будь-яка техніка, виходить із ладу. Один Монітор раніше, ішний пізніше, але це відбувається. І перед Вами постає нагальне питання - де ж відремонтувати Монітор у Харкові?

Через дороговизну деяких моделей, краще спробувати відремонтувати Монітор у Харкові з гарантією, ніж купувати новий. Сервісний Центр FreshIT пропонує безкоштовну діагностику та якісний ремонт Моніторів у місті Харкові.

 

Ремонт РК моніторів у Харкові

 

Розглянемо "симптоми" основних несправностей Моніторів і особливості їх ремонту:

1. Монітор не вмикається, хоча індикатор живлення блимає;

2. Блимає зображення при ввімкненні Монітора;

3. Монітор сам вимикається або вмикається не відразу;

4. Немає підсвічування, але зображення можна розгледіти;

5. Немає зображення, але підсвічування є;

6. Монітор не реагує на кнопки управління;

7. Знижена яскравість Монітора;

8. Тремтіння або шум (зображення двоїться чи з'являється тінь) Монітора;

9. Вертикальні смуги на зображенні;

10. На Моніторі різнокольорові плями або горизонтальні смуги.

1. Монітор не вмикається, хоча індикатор живлення блимає

Часто причиною такої поведінки Монітора є вихід із ладу джерела живлення. Якщо джерело живлення Вашого Монітора знаходиться окремо від Монітора, то, спробуйте  замінити його. Швидше за все, Монітор запрацює, як раніше. Але будьте обережні - джерело живлення має повністю відповідати вимогам Вашого Монітора.

Якщо ж джерело живлення знаходиться всередині Монітора, то несіть Монітор у ремонт до Сервісного Центру. Сервісні Інженери розберуть Монітор і знайдуть несправність на платі. Також ми можемо допомогти Вам підібрати новий зовнішній блок живлення. Навіть якщо його неможливо купити у Харкові, ми привеземо його з-за кордону.

2. Блимає зображення при ввімкнення Монітора

Такий симптом безпосередньо вказує на несправність блока живлення Монітора. Не зайвим буває перевірити кабелі живлення і відеосигналу Монітора, які повинні надійно кріпитися в роз'ємах.

Якщо дані маніпуляції не допомогли, то несіть Монітор до Сервісного Центру. Його миготіння говорить про те, що джерело напруги підсвічування Монітора «зіскакує» з робочого режиму. Причиною цього є роздуті конденсатори, мікротріщини в пайці або несправна мікросхема. Ремонт не складний і не дуже дорогий.

3. Монітор сам вимикається або вмикається не відразу

Такі симптоми можуть бути викликані однією з трьох несправностей: роздуті конденсатори, мікротріщини плати або несправна мікросхема TL431. Найчастіше до симптомів додається високочастотний писк трансформатора підсвічування. Якщо у Вас є досвід у пайці, і Ви розбираєтеся в схемах Моніторів, то сміливо замініть вище описані елементи.

В іншому випадку, Сервісні Інженери Сервісного Центру FreshIT завжди до Ваших послуг у місті Харкові. Ми виконаємо ремонт Вашого Монітора з гарантією і повернемо його до нормальної роботи.

4. Немає підсвічування, але зображення можна розгледіти

Симптом прямо говорить про несправність системи підсвічування. Або згоріла плата блоку живлення інвертора, або несправна лампа підсвічування. Варто зауважити, що остання причина не часто зустрічається в сучасних LED Моніторах.

Ремонт зводиться до заміни деталі, що війшла з ладу. Ця деталь досить дорога, тому варто нагадати, що як на встановлені комплектуючі, так і на виконані ремонтні роботи в Сервісному Центрі FreshIT надається гарантія.

5. Немає зображення на Моніторі, але підсвічування є

Перевірте кабелі, і спробуйте підключити Монітор до іншого джерела відеосигналу. Якщо не допомогло, то проблема в блоці живлення Монітора або на платі обробки відеосигналу. І в першому і в другому випадку, швидше за все, порушено їх живлення. Так само, ймовірно, що «злетіла» прошивка або вийшов з ладу мікроконтролер.

Це зазвичай відбувається через стрибки напруги в мережі, що в Харкові не є рідкістю. У Сервісному Центрі такі несправності усуваються без особливих труднощів. Наше обладнання дозволяє проводити складну діагностику і виконувати ремонт будь-якої складності.

6. Монітор не реагує на кнопки управління

Якщо Ви впевнені в собі і хоч трохи знайомі з подібною технікою, розберіть Монітор, знайдіть плату з кнопками, протріть її спиртом або спробуйте пропаяти - у 80% випадків це допоможе.

Якщо ж такий ремонт Монітора в домашніх умовах не приніс успіху, то краще довірити ремонт професіоналам з Сервісного Центру FreshIT.

7. Знижена яскравість Монітора

Так сталося, що в світі старіє все, і лампа підсвічування Монітора не виняток. Також існую таке поняття як "старіння інвертора". Заміна деталей поверне Монітору колишню яскравість картинки. Але подібний ремонт є дорогим і актуальний тільки для моделей Моніторів високого класу.

8. Тремтіння або шум (зображення двоїться або з'являється тінь) Монітора

Замініть VGA кабель на кабель з пригнічувачем електромагнітних перешкод. Можливо, Ви обрали невірну роздільну здатність для Монітора, змініть її на найбільшу, що підтримується Монітором (за умови, що встановлено драйвер монітора).

Якщо це не допомагло, не впадайте у відчай, проблема, швидше за все, в ланцюзі формування зображення. У Сервісному Центрі такі проблеми вирішуються швидко і на будь-яких РК Моніторах.

9. Вертикальні смуги на екрані Монітора

Із майже 100% вірогідністю можна сказати, що час купувати новий Монітор. Чому? Тому що найдорожча деталь - матриця Монітора - вийшла з ладу або порушений контакт сигнального шлейфу з самою матрицею.

Ця несправність не підлягає ремонту. Тому доведеться змінити матрицю Монітору, що не є доцільним. Купувати нову матрицю не рентабельно. Зазвичай такі ремонти виконуються за наявності двох Моніторів з різними несправностями. У такому разі один із Моніторів стає донором для ремонту іншого.

10. На Моніторі різнокольорові плями або горизонтальні смуги

Запам'ятайте: бити Монітори не можна, ні випадково, ні умисно, не для того, щоб зігнати злість. А подібний симптом свідчить про те, що в процесі "бійки з монітором", Ви ткнули в нього чимось гострим або тупим і пошкодили матрицю LCD Монітора.

Навіть якщо залишився всього один битий піксель, він почне розростатися під дією температури і доведеться замінити матрицю або одразу купувати новий Монітор. Відновити биті пікселі, на жаль, ніяк не можна. Вони не підлягають ремонту.

 

Усунення несправностей РК моніторів

 

Більш складні несправності Моніторів вимагають, як правило, більш точної діагностики для виявлення проблеми і подальшого її усунення.

На прикінці хотілося б попередити, що самостійний ремонт може призвести до ще більших проблем, витрат, а в деяких випадках - неможливості виконання ремонту Вашого Монітора.