Відновлення дроту навушників

Навушники - це зручно.  У будь-який момент Ви можете підключити їх до Телефону або Плеєру, і чути музику будете тільки Ви. Найбільш популярними на сьогоднішній день є саме дротові Навушники. Багато в чому це завдячуючи їхній ціні, оскільки вони значно дешевше бездротових Навушників. Однак провід дротових навушників легко можна пошкодити. Найбільш схильними до пошкоджень є місця біля штекера, біля корпусу навушника і біля пульта управління.

У Сервісному Центрі FreshIT можна відновити дріт Навушників в Харкові з гарантією. Власне, такий ремонт не має сенсу, якщо Ваш кабель пошкоджений в декількох місцях.  Тільки в разі пошкодження кабелю в безпосередній близькості від штекера або входу в корпус навушників відновлення можливе.

У яких випадках можна відновити дріт Навушників?

Найбільш часто, і це не дивно, дріт обривається саме біля штекера.  Це пов'язано з тим, що при використанні дротових Навушників зайвий дріт всі намагаються якось прилаштувати до кишені. Під час ходьби дріт Навушників дуже часто згинається під різними кутами і внаслідок цього переломлюється.

Діагностувати обрив кабелю біля штекера, входу в корпус Навушників або пульта можна досить просто.  Необхідно поворушити провід в районі штекера, входу в корпус Навушників або пульта, і, якщо звук буде то з'являтися, то зникати, тоді, обрив проводу саме в одному з цих місць. У статті «Ремонт Навушників і дротових гарнітур в Харкові з гарантією» докладно описані різні симптоми несправностей дротових Навушників, їх причини та способи усунення.

Обрыв провода наушников

Варто зазначити, що відновлення кабелю Навушників не завжди можливе.

Якщо кабель пошкоджений не тільки біля штекера, входу в корпус навушників або пульта, а й в інших місцях, краще провести повну заміну кабелю Навушників. Пов'язано це з тим, що в процесі відновлення дротів Навушників пошкоджену ділянку обрізають, що призводить до того, що провід стає коротшим.

Також у разі обриву проводу біля штекера, провести відновлення дроту можна буде тільки в разі, якщо у Ваших Навушників розбірний штекер.  У разі ж, якщо штекер не розбірний, доведеться провести заміну штекера або повну заміну дроту Навушників.

Відновлення дроту Навушників має ряд як переваг, так і недоліків перед повною заміною кабелю Навушників.

Переваги процедури відновлення дроту Навушників

Перша перевага - це те, що зберігаються оригінальні матеріали, з яких виготовлені Ваші Навушники.  А це значить, що вони збережуть найважливіше - оригінальну якість звучання.

Друга перевага - це, авжеж, вартість ремонту.  Відновлення кабелю Навушників дешевше повної заміни дроту Навушників або заміни штекера. У разі відновлення дроту Ви платите тільки за роботу і Вам не доведеться купувати штекер або провід для заміни.

Недоліки процедури відновлення дроту Навушників

Недолік перший – дріт Навушників стане трохи коротше.

Для відновлення кабелю Навушників Сервісному Інженеру необхідно обрізати кабель біля штекера, входу в корпус навушників або пульта, в залежності від того, де саме знаходиться обрив дроту. Відповідно, дріт стане коротшим на довжину пошкодженої ділянки. У разі, якщо довжина пошкодженої ділянки занадто велика або пошкоджених ділянок декілька, Вам буде запропоновано провести повну заміну дроту навушників.

Недолік другий - необхідно міняти штекер, якщо штекер Ваших навушників не розбірний.  У разі необхідності заміни штекера ремонт обійдеться Вам дещо дорожче.

 

Підводячи підсумок, можна сказати, що відновлення кабелю Навушників, якщо його можливо виконати, вигідне як з матеріальної сторони, так і з боку збереження оригінальної якості, тому що в процесі відновлення не використовуються нові комплектуючі.

Якщо Вам необхідна консультація з приводу відновлення кабелю Ваших Навушників, Ви можете поставити питання на сайті або зателефонувати нам. Кваліфіковані співробітники Сервісного Центру зможуть найбільш повно відповісти на Ваші питання.

На комплектуючі, які встановлюються Сервісним Центром FreshIT і роботи, виконані нашими Сервісними Інженерами, надається гарантія. Всі роботи виконуються у встановлені терміни.