Вартість діагностики у Сервісному Центрі FreshIT

Будь-яка робота повинна бути оплачена.  Ми думаємо, що Ви з цим, звичайно ж, погодитеся.

У Сервісному Центрі FreshIT діє безстрокова акція «Безкоштовна діагностика несправності», згідно з якою Ви не сплачуєте за діагностику Вашого пристрою, якщо погоджуєтеся на виконання ремонтних робіт. При неможливості виконання ремонту через відсутність комплектуючих, які потребують заміни або недоцільності ремонту (вартість ремонту перевищує половину ринкової вартості пристрою) за діагностику Ви НЕ сплачуєте. До того ж пристрій, що не підлягає ремонту, ми можемо відкупити на запчастини.

Існує тільки один випадок, коли Вам все-таки доведеться заплатити за діагностику - відмова від доцільного ремонту, що з нашої лояльною до Клієнта ціновою політикою трапляється вкрай рідко.

Отже, діагностика несправності стає платною тільки тоді, коли ремонт доцільний (сумарна вартість робіт і заміни комплектуючих, щонеобхідні, не перевищує половини ринкової вартості пристрою), але Клієнт з яких-небудь причин відмовляється від виконання ремонтних робіт. У цьому випадку за діагностику несправності в Сервісному Центрі FreshIT необхідно буде заплатити.

Вартість діагностики для кожного типу пристроїв різна і залежить від складності розбирання пристрою. Це означає, що ми не беремо до уваги сили і час, витрачені Сервісним Інженером на пошук несправності, роботи і тести, які йому довелося виконати для здійснення повної діагностики пристрою, а вартість діагностики розраховуємо як вартість розбирання та збірки пристрою, що діагностується. Іншими словами, вартість діагностики кожного пристрою дорівнює вартості роботи з його розбирання та збірки.

Конкретну вартість діагностики в разі відмови від ремонту для Вашого конкретного пристрою Ви можете дізнатися за телефоном або при оформленні пристрою в ремонт у нашого консультанта. Вартість діагностики може становити від 60 до 225 грн в залежності від типу пристрою, але сплачуєте Ви за неї тільки в тому випадку, коли відмовляєтеся від виконання ремонтних робіт.

Пам'ятайте, що діагностика в разі подальшого ремонту в нашому Сервісному Центрі абсолютно безкоштовна та відмова від виконання ремонтних робіт є досить рідкісним явищем, тому що наша цінова політика і система знижок для постійних клієнтів дозволяє задовольнити вимоги практично всіх наших Клієнтів.

Діагностика несправності як окрема послуга надається тільки для юридичних осіб з метою оформлення акту дефектації.

 

Все доволі просто!