Специальное предложение

На все работы для типа устройств "Планшет" предоставляется 7% скидка
Подробности узнавайте у консультантов Сервисного Центра FreshIT

предложение действительно с 04.12.2017 по 17.12.2017

роз'єми планшета

Планшетні комп'ютери стали досить популярні, завдяки відсутності клавіатури і великому дисплею. Однак зовсім без кнопок обійтися не вдалося. На корпусі Планшета, зазвичай, присутня кнопка блокування, кнопки регулювання гучності тощо. Також у Планшета є роз'єми, наприклад, для зарядки, для навушників і т. п.

Однак, роз'єми і кнопки Планшета виходять з ладу так само, як і дисплей або акумулятор. У Сервісному Центрі FreshIT в Харкові можна замінити кнопки і роз'єми Планшета, які вийшли з ладу, з гарантією.

 

Розглянемо основні симптоми несправностей, за яких потрібна заміна кнопок і роз'ємів Планшетів:

1. Не працюють кнопки регулювання гучності Планшета;

2. Не працює кнопка home;

3. Не працює кнопка ввімкнення / відключення;

4. Планшет не заряджається;

5. Планшет не визначається Комп'ютером;

6. Переривається або відсутній звук в навушниках;

7. Не працює HDMI роз'єм.

 

Розглянемо докладніше кожен із симптомів і визначимо основні несправності та способи їх усунення.

1. Не працюють кнопки регулювання гучності на Планшеті

 

Напевно, одні з найбільш часто використовуваних кнопок в Планшеті - це кнопки регулювання гучності. Тому, якщо кнопки виходять з ладу, це доставляє величезні незручності користувачеві Планшета.

У кожної кнопки є свій ресурс роботи. Тобто її можна натиснути певну кількість разів. Оскільки кнопки регулювання гучності часто використовуються, вони можуть вийти з ладу через вироблення свого ресурсу роботи. Якщо це сталося, доведеться замінити кнопки.

Для заміни кнопки регулювання гучності Сервісному Інженеру потрібно розібрати весь Планшет. Далі Інженер замінює неробочу кнопку на нову.

Також кнопка може "залипнути". Якщо так відбувається, то кнопку теж краще замінити. Якщо просто повернути кнопку до нормального положення, не виключено що проблема повториться. Щоб не зіткнутися з такою проблемою, не варто дуже сильно тиснути на кнопки регулювання гучності.

У деяких Планшетах кнопки і материнська плата з'єднані шлейфом. Шлейф може вийти з ладу, через що кнопки не будуть реагувати на натискання. Відновлення шлейфа не рентабельне і не довговічне. Тому заміна кнопок регулювання гучності буде кращим способом усунення несправності.

За відсутності помітних пошкоджень механізму кнопок проблема може бути в прошивці Планшетів. Ясна річ, що заміна кнопки через проблеми з прошивкою не буде потрібною. Щоб усунути несправність, пристрій необхідно буде прошити, що і зробить Сервісний Інженер.

2. Не працює кнопка home

 

Кнопка home

Кнопка home є у всіх модифікаціях Планшета Apple iPad. Незважаючи на те, що на думку розробників, iPad - це найкращий Планшет, у нього є одне слабке місце - це кнопка home. Будова кнопки дуже складна. Кнопка зроблена зі скла, під кнопкою є мікрокнопка. А в деяких моделях iPad є ще і сканер відбитку пальців. Все це може вийти з ладу, оскільки дуже часто використовується і засмічується брудом.

Ідеальним рішенням проблеми є заміна кнопки home iPad. Оскільки чистка, заміна шлейфу або відновлення кнопки не довговічні, а значить, - не рентабельні

 

3. Не працює кнопка ввімкнення/відключення

 

Найголовніша кнопка Планшета або будь-якого іншого пристрою - це кнопка ввімкнення. Розробники Планшета намагаються розташувати її якомога зручніше, щоб з її допомогою можна було активувати екран. Через цю зручність кнопка часто використовується і може вийти з ладу.

Причин виходу з ладу кнопки ввімкнення/відключення безліч - від засмічення до вичерпання ліміту натискань.

Можна не відразу відносити Планшет до Сервісного Центра, а переналаштувати його на ввімкнення/відключення іншою кнопкою. В цьому Вам може допомогти додаток Power button on volume button. Однак з таким варіантом Вам рано чи пізно стане незручно. Доведеться звернутися до Сервісного Центру, щоб замінити кнопку ввімкнення/відключення Планшета.

4. Планшет не заряджається

 

Щоб працювати на Планшеті, його потрібно періодично заряджати. Зарядний пристрій підключається за допомогою спеціального роз'єму, який може вийти з ладу. Зазвичай, так відбувається, якщо Ви докладете занадто багато зусиль, щоб підключити зарядний пристрій. А також при роботі з Планшетом під час зарядження. Неохайно смикнувши його, можна запросто виламати роз'єм.

Найчастіше виламаний роз'єм можна припаяти назад. Однак це можливо, тільки якщо не був пошкоджений сердешник роз'єму. У разі пошкодження сердешника роз'єму потрібна повна заміна роз'єму зарядки Планшета.

Роз'єм зарядки може вийти з ладу через застосування неоригінального зарядного пристрою. Правда зазвичай, через неоригінальний зарядний пристрій несправність не обмежується лише роз'ємом.

У розділі «Нотатки від Профі» блогу Сервісного Центру FreshIT є стаття «Чому краще користуватися оригінальним зарядним пристроєм?». Наполегливо рекомендуємо Вам ознайомиться із нею.

Заміна роз'єму зарядки Планшетів вимагає спеціальних навичок і спеціалізованого обладнання. Не варто намагатися самому замінити роз'єм в домашніх умовах. Сервісні Інженери Сервісного Центру FreshIT легко впораються з таким завданням. Для цього потрібно розібрати Планшет. Далі відпаяти роз'єм і припаяти новий. Після збірки Планшета і тестування, Ви отримаєте sms повідомлення про те, що Планшет готовий до видачі.

5. Планшет не визначається Комп'ютером

 

Планшети оснащені портом USB, який потрібен для підключення Планшета до комп'ютера, а також підключення до Планшету зовнішніх USB накопичувачів. Можна неохайно вставити кабель до роз'єму, через що останній може вийти з ладу. Це стає проблемою, якщо Планшет потрібно часто підключати до Комп'ютера. Або до Планшету необхідно підключати USB накопичувач.

Також, як і в випадку з роз'ємом зарядки (найчастіше це один і той же роз'єм), роз'єм USB необхідно міняти тільки в разі пошкодженого сердешника. Якщо пошкодження роз’єму незначні і його можна припаяти назад, його заміна не знадобиться.

6. Переривається або відсутній звук в навушниках

 

Заміна роз'єму навушників

Навушники для Планшета - річ не замінна. Їх використання не обмежується лише тільки переглядом фільмів, іграми або прослуховуванням музики. Навушники можуть виявитися корисними для того, щоб оточуючі не почули Вашого співрозмовника під час бесіди по Skype або інтернет-конференції, наприклад.

Звук в навушниках при роботі з Планшетом може перериватися через несправні Навушники або несправний аудіороз'єм Планшета. Які несправності можуть виникнути з навушниками і як їх усунути, Ви можете прочитати в статті "Ремонт навушників у Харкові".

Вихід з ладу роз'єму навушників може виявитися справжньою трагедією, а також серйозно обмежити функціонал Вашого Планшета. Зазвичай, роз'єми виходять з ладу через спроби покласти Планшет із підключеними навушниками до сумки. Симптоми, за якими можна зрозуміти, що роз'єм навушників вийшов з ладу, варіюються від переривчастого звуку в навушниках до повної його відсутності.

На жаль, відновленню аудіороз'єм не підлягає. Якщо симптоми вказують на те, що роз'єм Навушників вийшов з ладу, його можна тільки замінити. Для цього Сервісному Інженеру потрібно розібрати Планшет і замінити несправний роз'єм на новий.

Не виключено, що також вийти з ладу можуть самі Навушники. Так що під час візиту до Сервісного Центру разом з Планшетом приносьте і Навушники. Більш детально з симптомами несправностей Навушників і способами їх усунення Ви можете ознайомитися в статті «Ремонт Навушників, дротових гарнітур в Харкові з гарантією»

7. Не працює HDMI роз'єм

Планшети все частіше та частіше використовуються для бізнесу, а також різних сфер діяльності: від навчання до обслуговування заводів. Може виникнути ситуація, коли Планшет потрібно підключити до пристрою з великою роздільною здатністю, наприклад, Телевізора, проектора або Монітора. Для цього у нього є спеціальний роз'єм - HDMI.

Само собою, що підключеним Планшетом можна, а частіше за все потрібно, маніпулювати в руках. Через це його можна неохайно смикнути, внаслідок чого вийде з ладу HDMI роз'єм.

Для Сервісних Інженерів Сервісного Центру FreshIT не важко замінити HDMI роз'єм Планшета.

Не забувайте про можливість поставити питання на сайті щодо заміни кнопок або роз'ємів Вашого Планшета. Також Ви можете зателефонувати нам за будь-яким зручним для Вас номером телефону. Ми дамо Вам відповіді на всі Ваші питання за Вашою моделлю Планшета.

На комплектуючі, які встановлюються Сервісним Центром FreshIT, а також на роботи, які виконуються Інженерами Сервісного Центру, надається гарантія. Всі роботи виконуються у встановлені терміни.