Ремонт Mp3 і Mp4 Плеєрів

Mp3 і Mp4 Плеєри – портативні програвачі аудіо- та відеофайлів відповідно. І, незважаючи на те, що Смартфони та Планшети постійно розвиваються і намагаються витіснити Mp3 і Mp4 Плеєри з ринку, вони все ж мають свої переваги і ще довго будуть популярні, а, відповідно, є необхідність робити ремонт Mp3 і Mp4 Плеєрів в місті Харкові.

В основному розвиток виробництва портативних Плеєрів відбувається завдяки меломанам, які зберігають в них цілі бібліотеки музики і відео та дуже вимогливі до якості звуку. Також це пов'язано з вузькою спрямованістю такого типу пристроїв. Якщо Ви не хочете захаращувати Планшет або Смартфон гігабайтами музики і відео, Mp3 і Mp4 Плеєр - те, що Вам потрібно. Таким чином, до речі, можна продовжити час автономної роботи Планшета або Смартфона, оскільки не доведеться витрачати заряд батареї на прослуховування пісень та перегляд відео.

Як і вся цифрова техніка Mp3 і Mp4 Плеєри схильні до різного роду поломки. У Сервісному Центрі FreshIT можна відремонтувати Mp3 і mp4 Плеєр в місті Харкові.

 

Розглянемо основні несправності Mp3 і Mp4 Плеєрів:

1. Mp3 або Mp4 Плеєр не вмикається;

2. Mp3 або Mp4 Плеєр був залитий рідиною;

3. Mp3 або Mp4 Плеєр не заряджається;

4. Mp3 або Mp4 Плеєр мимоволі перезавантажується або вимикається;

5. Розбитий екран Mp3 або Mp4 Плеєра;

6. Виломаний роз'єм зарядки або навушників Mp3 чи Mp4 Плеєра;

7. Не працюють кнопки управління Mp3 або Mp4 Плеєра;

8. Mp3 або Mp4 Плеєр не читає флеш-карту;

9. Акумулятор Mp3 або Mp4 Плеєра не тримає заряд;

10. Mp3 або Mp4 Плеєр не прошивається;

11. Мікрофон Mp3 або Mp4 Плеєра не працює.

 

Розглянемо детально причини та способи усунення кожної з перерахованих несправностей та особливості виконання ремонту Mp3 і Mp4 Плеєрів в Харкові.

1. Mp3 або Mp4 Плеєр не вмикається

Mp3 або Mp4 Плеєр не вмикається

Найбільш ймовірними причинами такої поведінки Плеєра є несправність в ланцюзі живлення або акумулятор, що вийшов з ладу.

Несправності в ланцюзі живлення Mp3 або Mp4 Плеєра дуже легко виявити. Зазвичай при цій несправності Плеєр не визначається комп'ютером як зйомний накопичувач (флешка). Щоб визначити, в чому саме проблема, і відремонтувати Mp3 або Mp4 плеєр, необхідно буде провести більш детальну діагностику. Наші Сервісні Інженери розберуть Плеєр, визначать несправність і усунуть її.

Як і Планшети або телефони MP3 і Mp4 Плеєри схильні до повного розряду батареї. Це означає, що Плеєр може не вмикатися через те, що його акумулятор повністю розрядився, і контролер живлення його «не бачить». Батарею Mp3 або Mp4 Плеєра потрібно зарядити за допомогою спеціального регульованого блоку живлення, що і зроблять наші Сервісні Інженери в процесі виконання ремонту.

Також іноді Mp3 або Mp4 Плеєр неможливо включити через пошкодження кнопок управління.

2. Mp3 або Mp4 Плеєр був залитий рідиною

Mp3 або Mp4 Плеєр був залитий рідиною

MP3 і Mp4 Плеєри, як і Планшети або Фотоапарати, схильні до потрапляння в них рідини або вологи. Так буває з любителями слухати музику, приймаючи ванну, або слухати музику за допомогою MP3 або Mp4 Плеєра під час обіду. Рано чи пізно відбудеться купання Плеєра у ванній або залиття його кавою, і необхідно буде його ремонтувати.

Якщо це сталося, негайно вимкніть Програвач і несіть його до Сервісного Центру. Від того, наскільки швидко Ви принесете його, залежить шанс його відновлення. Наслідки залиття в Сервісному Центрі FreshIT діагностуються позачергово.

Важливим є те, що в нашому Сервісному Центрі ремонт проводиться в Харкові, що прискорює процес ремонту і збільшує шанси відремонтувати залитий рідиною плеєр.

У нас Mp3 або Mp4 Плеєр розберуть, висушать в ультразвуковій ванні й перевірять всі компоненти та доріжки під мікроскопом на предмет корозії і соляних відкладень (якщо рідина, в яку потрапив Плеєр, була агресивною). Тільки після цього Сервісний Інженер перевірить працездатність Плеєра, збере його, і Ви зможете його забрати.

3. Mp3 або Mp4 Плеєр не заряджається

Mp3 або Mp4 Плеєр не заряджається

При зверненні до Сервісного Центру з такою несправністю не забудьте взяти з собою USB-кабель або зарядний пристрій, за допомогою якого заряджали Плеєр. Можливо, цей USB-кабель або зарядка несправні. Наявність зарядного пристрою і кабелю полегшить процес діагностики та прискорить виконання ремонту Плеєра.

Можемо порадити Вам придбати новий якісний зарядний пристрій або USB-кабель в магазині Сервісного Центру FreshIT.

Також, можливо, існує проблема в ланцюзі живлення Mp3 або Mp4 Плеєра. Цей випадок потребує більш детальної діагностики, в процесі якої буде знайдений несправний вузол ланцюга живлення Mp3 або Mp4 Плеєра. Потім, якщо можливо усунути несправність, Сервісний Інженер її усуне, і Плеєр буде відремонтовано.

Також причиною відмови Плеєра реагувати на зарядку може бути несправний роз'єм зарядки.

4. Mp3 або Mp4 Плеєр мимоволі перезавантажується або вимикається

Mp3 або Mp4 Плеєр мимоволі перезавантажується або вимикається

Не рідко причиною такої поведінки Плеєра є биті сектори flash пам'яті. В процесі ремонту flash пам'яті необхідно провести процедуру відновлення. Для цього пам'ять випаюється і підключається до програматора.

Далі з пам'яті кілька разів зчитуються дані для одержання дампа пам'яті. Після перевірки дамп записують назад у flash пам'ять. Також дамп можна скачати з сайту виробника Плеєра або отримати з іншого аналогічного робочого. Після цього чіп пам'яті впаюють назад, і плеєр знову працює.

5. Розбитий екран Mp3 або Mp4 Плеєра

Розбитий екран Mp3 або Mp4 Плеєра

Екран Mp3 або Mp4 Плеєра, також як і роз'єм зарядки або навушників, може вивести з ладу тільки механічний вплив. При зверненні до нас з такими симптомами наші Сервісні Інженери розберуть Плеєр, від'єднають розбитий екран і замінять його на новий. У заміні екрану mp3/mp4 плеєра і буде полягати ремонт.

Новий екран для mp3/mp4 плеєра відшукати в Харкові не завжди представляється можливим. Тому часто ми купуємо необхідні комплектуючі в постачальників з України або безпосередньо з Китаю.

Для того, щоб ніколи не знати такого горя, носіть Mp3 і Mp4 Плеєр в чохлі, і за можливості в кишені без дрібняку. Не допускайте падіння Mp3 або Mp4 Плеєра на тверду поверхню, і Вам не доведеться його ремонтувати.

6. Виломаний роз'єм зарядки або навушників Mp3 чи Mp4 Плеєра

Виломаний роз'єм зарядки або навушників Mp3 чи Mp4 Плеєра

Зазвичай роз'єм зарядки і навушників виходять з ладу через надмірний механічний вплив на них при підключенні навушників і зарядного.

Пам'ятайте, не варто докладати надмірних зусиль при підключенні зарядного пристрою і навушників Mp3 або Mp4 Плеєра. Якщо приєднати зарядний не виходить з першого разу, то, можливо, Ви щось робите не так.

Перевірте, чи правильною стороною Ви підключаєте зарядний пристрій та чи це зарядний від Вашого Плеєра. Приклавши надмірні зусилля при підключенні, Ви неодмінно пошкодите роз'єм.

При підключенні навушників також не варто прикладати надмірну силу. Якщо Ви підключили навушники, і вони не працюють, перевірте, чи це ті навушники, переконайтеся в їх справності. Якщо навушники несправні, ми також можемо їх відремонтувати в Харкові.

У вищезазначених випадках роз'єм навушників і зарядки Mp3 або Mp4 Плеєра піддаються заміні нашими Сервісними Інженерами на нові.

7. Не працюють кнопки управління Mp3 або Mp4 Плеєра

Так часто буває зі залитими рідиною або засміченими Mp3 або Mp4 Плеєрами, також не виключено звичайне механічне пошкодження кнопки управління.

Якщо кнопки плеєра засмічені, то при надходженні до Сервісного Інженера він їх почистить. Після чого плеєр буде зібраний, протестований, і його можна буде забрати. Варто відзначити, що при засмічених кнопках не слід на них надмірно тиснути - це може пошкодити механізм кнопки, і її доведеться повністю замінити. Відповідно ремонт обійдеться Вам трохи дорожче.

У всіх кнопок є передбачена виробником кількість натискань (напрацювання на відмову). Якщо кількість натискань кнопки Mp3 або Mp4 Плеєра перевищує передбачену виробником, то кнопка, швидше за все не зможе далі повноцінно виконувати свою функцію. Сервісні Інженери в процесі ремонту замінять кнопку на нову.

8. Mp3 або Mp4 Плеєр не читає флеш-карту

При зверненні до Сервісного Центру варто взяти з собою флешку, яку Плеєр не розпізнає. Можливо, флешка несправна, і не потрібно нічого ремонтувати, а потрібно купити нову флешку. Також даний симптом може виникнути через несправний роз'єм для карти пам'яті. Так зазвичай буває, якщо дуже часто від'єднувати і приєднувати карту пам'яті до Mp3 або Mp4 Плеєра. В процесі ремонту роз'єм за можливості відновлюється або замінюється на новий.

9. Акумулятор Mp3 або Mp4 Плеєра не тримає заряд

Всі акумулятори Плеєрів, також як і акумулятори Планшетів і Телефонів, мають певну кількість циклів розряду і заряду. Коли кількість циклів розряду і заряду батареї Mp3 або Mp4 Плеєра перевищують заявлену виробником, її слід замінити. Сервісному Інженеру треба буде розібрати Плеєр і замінити батарею.

Нову батарею для mp3/mp4 плеєра відшукати в Харкові не завжди представляється можливим. Тому ми закуповуємо необхідні комплектуючі в постачальників з України або безпосередньо з Китаю.

При зверненні до Сервісного Центру з такою несправністю обов'язково візьміть з собою зарядний пристрій і кабель USB, за допомогою якого заряджали Плеєр. Можливо, вони є причиною несправності і прискорять процес діагностики та ремонту.

10. Mp3 або Mp4 Плеєр не прошивається

Бувають ситуації, коли Mp3 або Mp4 Плеєр неможливо прошити навіть офіційною прошивкою. Дуже часто на запитання: «Чи Були спроби прошити Плеєр самому?», - відповідь позитивна.

Такі невдалі спроби негативно позначаються на роботі плеєра, а саме - виходить з ладу завантажувач операційної системи Mp3 або Mp4 Плеєра. В результаті Ви отримуєте повністю справне не здатне більше ніколи працювати залізо. Але відремонтувати Плеєр все ж можна. За допомогою спеціального програмного забезпечення відновлюється завантажувач, і Плеєр прошивається останньої оригінальною прошивкою.

Також Плеєр може не прошиватися через згорілий процесор або flash пам'ять. Вищезгадані компоненти Mp3 або Mp4 Плеєра необхідно замінити на справні в процесі ремонту.

11. Мікрофон Mp3 або Mp4 Плеєра не працює

За таких симптомів, швидше за все, мікрофон було механічно пошкоджено. Так буває внаслідок падіння або засмічення. Наш Сервісний Інженер замінює мікрофон в процесі ремонту на новий або відновлює старий, якщо він справний і проблема в контакті або засміченості плеєра. Після Mp3 або Mp4 Плеєр збирають, тестують і видають Клієнту.

Також, можливо, причина в прошивці. У цьому випадку Плеєр перепрошивають в процесі ремонту.

 

Мікрофон Mp3 або Mp4 Плеєра не працює

 

На цьому можна закінчити. Пам'ятайте про те, що заряджати Mp3 або Mp4 Плеєр варто тільки оригінальним зарядним пристроєм, не намагайтеся самі прошити Плеєр і стежте за його станом. При дотриманні цих заходів Ваш плеєр буде довго радувати Вас хорошим звуком і тривалою роботою. 

Якщо ж у Вас виникли проблеми з Вашим Mp3 або Mp4 плеєром, то не забувайте, що Сервісний Центр FreshIT проводить ремонт Mp3 і Mp4 плеєрів в місті Харкові.

Якщо у Вас є питання щодо ремонту або роботи Вашого Mp3 або Mp4 Плеєра, то ставте їх на сайті або телефонуйте нам. Ви отримаєте вичерпні відповіді саме за Вашою моделлю Mp3 або Mp4 Плеєра щодо Вашої конкретної проблеми.

На всі комплектуючі, встановлені в Сервісному Центрі FreshIT, надається гарантія. Всі роботи виконуються у встановлені терміни, і на них також надається гарантія.