Заміна штекера Навушників

Дротові Навушники - це досить простий пристрій. Найбільш часто виходить з ладу в них дріт, який обривається в районі штекера Навушників. У більшості дротових Навушників використовується не розбірний штекер. Тому в разі обриву дроту біля штекера відновити дріт Навушників без заміни штекера неможливо.

У Сервісному Центрі FreshIT можна замінити штекер (джек) Навушників в місті Харкові з гарантією. Це набагато дешевше заміни дроту, а також має ряд інших переваг.

У яких випадках необхідно міняти штекер Навушників?

У дротових навушниках, як правило, використовується не розбірний штекер. Але є й винятки з правила. Наприклад, в навушниках фірми Sennhizer використовуються розбірні штекери, і в разі обриву дроту безпосередньо біля штекера можна обрізати пошкоджену ділянку, і відновити дріт Навушників, при цьому заміна штекера буде не потрібна.

Конструкція якісних Навушників ретельно продумується їхніми розробниками. Підбираються матеріали, дроти, динаміки тощо. Чим менше змін вносити в конструкцію Навушників, тим оригінальніше буде їх звучання. Тому заміна штекера Навушників має ряд переваг перед повною заміною дроту. Ви отримуєте оригінальний дріт, обраний виробником. Це істотно збільшує шанси на те, що звук залишиться колишнім. Звичайно ж, це стосується дорогих навушників. Дешеві навушники після заміни дроту можуть зазвучати навіть краще.

Переваги і недоліки заміни штекера Навушників

Заміна штекера найчастіше обійдеться Вам дешевше повної заміни дроту навушників, з огляду на те, що штекер коштує дешевше; і вже точно дешевше нових Навушників. Також в навушниках залишиться оригінальний кабель. Отже, Ви отримуєте оригінальну якість звуку за меншу ціну.

Ще однією важливою перевагою заміни штекера перед повною заміною дроту є те, що якщо у Вас станеться обрив дроту біля штекера, то необхідно буде провести тільки відновлення дроту Навушників, що обійдеться дешевше, тому що не потрібно буде платити за штекер.

Єдиним недоліком заміни штекера Навушників є те, що при відновленні дроту пошкоджену ділянку проводу видаляють і загальна довжина дроту стає менше. Якщо дріт Навушників заздалегіть короткий, то це може доставляти незручності, й Вам буде запропонована повна заміна дроту Навушників замість заміни штекера.

Як виконується заміна штекера Навушників?

Процес заміни штекера Навушників досить простий, однак вимагає навичок пайки і охайності.  Щоб замінити штекер, нашому Сервісному Інженеру необхідно демонтувати старий штекер. Далі необхідно підготувати дріт і новий штекер. Після цього Інженер припаює і охайно закладає дріт, після чого збирає штекер. Після тестування Ви отримаєте повідомлення про готовність ремонту.

 

Дріт Навушників після заміни штекера

 

В якості замінників старого штекера ми пропонуємо якісні розбірні штекери від компанії Sennhizer всіляких забарвлень на будь-який смак, а також більш дешеві не розбірні штекери китайського виробництва чорного і білого кольору.

 

Для заміни ми пропонуємо на вибір наступні варіанти штекерів:

 

Штекер для навушників sennheiser білий
Штекер для Навушників
Sennheiser, 3 піна
білий
Ціна: 75 грн
Штекер для навушників sennheiser бордовий
Штекер для Навушників
Sennheiser, 2 піна
бордовий
Ціна: 65 грн
Штекер для навушників sennheiser сріблястий
Штекер для Навушників
Sennheiser, 2 піна
сріблястий
Цена: 65 грн
Штекер для навушників sennheiser чорний
Штекер для Навушників
Sennheiser, 2 піна
чорний
Цена: 65 грн
Штекер для навушників sennheiser синій
Штекер для Навушників
Sennheiser, 2 піна
синій
Ціна: 65 грн
Штекер для навушників білий
Штекер для Навушників
не розбірний, 3 піна
білий
Ціна: 75 грн
Штекер для навушників чорний
Штекер для Навушників
не розбірний, 2 піна
чорний
Ціна: 65 грн

 

Роблячи висновок, хочеться ще раз звернути Вашу увагу на переваги заміни штекера Навушників. Це вигідно з економічного боку, оскільки дешевше заміни дроту або покупки нових Навушників. А також вигідно з технічного боку, через те що зберігається оригінальний дріт.

Якщо у Вас залишилися питання з приводу заміни штекера у Ваших навушниках, Ви завжди можете зв'язатися з нами за телефоном або поставити питання на сайті. Кваліфіковані співробітники Сервісного Центру намагатимуться дати Вам найбільш повну відповідь на всі Ваші запитання.

На комплектуючі, які встановлюються Сервісним Центром FreshIT, а також на роботи, які виконуються Інженерами Сервісного Центру, надається гарантія. Всі роботи виконуються у встановлені терміни.