На сьогоднішній день використанням офісної техніки просякнуте життя майже кожної людини. Чи то студент чи робітник, звичайним друком або ксероксом користуються навіть діти. Проте існує один великий мінус при його використанні. Будь-який лазерний принтер або копіювальний пристрій (ксерокс) вимагає постійної заправки картриджа тонером (порошком, необхідним для друку).

Існує два шляхи вирішення даної проблеми: купівля нового картриджа або заправка картриджа. У першому випадку Ви купуєте потрібний Вам картридж і таким чином повертаєте свій апарат до життя. Однак ціни на нові картриджі доволі високі, що призводить до думки про доцільність придбання та використання такого апарату. На допомогу приходить варіант із заправкою лазерного картриджа, який є економічно більш вигідним, ніж купівля нового картриджа.

У Харкові заправку картриджа на Холодній горі можна зробити в Сервісному Центрі FreshIT. Вибір цього місця може заощадити Вам час при доставці лазерного картриджа безпосередньо до Сервісного Центру у випадку, якщо Ваш офіс або будинок знаходяться неподалік станції метро "Холодна гора".

 

Заправка Картриджа

 

Основне завдання при заправці картриджів лазерного принтера полягає не тільки в додаванні тонера - це досить складний процес, який складається з декількох етапів.

Етапи виконання заправки лазерного картриджа:

  1. В першу чергу, це розбирання картриджа;
  2. Після чого слід звільнити бункер картриджа від залишків використаного тонера;
  3. Далі йде повне очищення картриджа від різного роду забруднень;
  4. Відновлення струмопровідних властивостей лазерного картриджа;
  5. Спеціальна обробка комплектуючих;
  6. Заправка тонером;
  7. Зворотнє збирання картриджа;
  8. Тестування лазерного картриджа;
  9. Упаковка картриджа до світлозахисного пакету.

На Холодній Горі досвідчені Інженери Сервісного Центру FreshIT зможуть провести всі ці маніпуляції з лазерним картриджем протягом одного робочого дня. Якщо Ви принесете до обіду картридж на Холодну Гору до Сервісного Центру, то зможете забрати його вже наступного дня до полудня.

На жаль, ми не виконуемо експрес заправку картриджів на Холодній горі, але у Вас є можливість замовити безкоштовну доставку кур'єром. В цю послугу входить прихід кур'єра за відпрацьованим лазерним картриджем за Вашою адресою. Після чого наш кур'єр доставляє лазерний картридж до нашого Сервісного Центу, де його ремонтом займаються досвідчені Інженери. На наступний день кур'єр забирає готовий картридж з Сервісного Центру і приносить його до Вас за тією ж адресою. Заощадивши свій час разом з нами, при повторному зверненні протягом півроку Ви отримаєте знижку 5%.

 

Процесс заправки картриджей

 

Крім заправки лазерного картриджа тонером часто, особливо під час першої заправки, необхідно прошити картридж або сам принтер (залежить від моделі та виробника пристрою). Всі лазерні принтери або їх картриджі запрограмовані на друк певної кількості аркушів, і в разі якщо цей ліміт вичерпаний, принтер не дозволить друкувати навіть із заправленим лазерним картриджем. Ця проблема вирішується шляхом одноразової прошивки принтера або лазерного картриджа під час заправки картриджа. Інженери FreshIT допоможуть Вам вирішити цю проблему.

У ряді випадків може знадобитися відновлення лазерного картриджа. Причини, які можуть призводити до цього стану, можуть бути різноманітні. В першу чергу, це порушення умов експлуатації. Звичайний домашній принтер не розрахований на одноразовий друк великої кількості сторінок. У разі перевищення цього ліміту можливий перегрів картриджа і вихід його з ладу. Також картридж слід відновити після 2-3 заправки тонером.

Крім самого тонера в картриджі мають свій термін експлуатації барабан, дозуюче лезо й магнітний вал. Ця проблема вирішується шляхом заміни комплектуючих на неоригінальні. Таке рішення проблеми дозволяє проводити наступні заміни набагато рідше (через 5-6 заправок картриджа). Існує безліч ознак відновлення лазерного картриджа. Цю проблему Ви можете вирішити також, віднісши зламаний лазерний картридж до нашого Сервісного Центру на Холодній горі.

У висновку хочеться сказати, що використання офісної техніки такої, як лазерний принтер або копіювальний пристрій (ксерокс), істотно полегшує Ваше життя не залежно від займаної робочої посади. В результаті роздруковані рецепти допомагають домогосподарці приготувати смачну вечерю, студенту вчасно підготувати доповідь або реферат на заняття, працівнику вчасно надрукувати важливі документи.

Якісна заправка лазерних картриджів в Сервісному Центрі FreshIT на Холодній горі дозволить Вам уникнути не тільки відсутності функціональності Вашого пристрою, але і ряду несправностей. Наші досвідчені Інженери завжди перевіряють стан картриджів і проводять їх повну очистку. Такі, на перший погляд незначні, заходи дозволяють продовжити термін експлуатації картриджа на багато років.