Ми довго працювали над правильним формуванням вартості ремонту. Можливих ремонтів цифрової техніки існує велика кількість різновидів і розрахувати точну вартість для кожного конкретного ремонту дуже складно.

Тому ми вирішили скласти каталог усіх можливих окремо взятих робіт на кожен тип пристроїв, які ми ремонтуємо, і ввести поняття коефіцієнт складності виконання роботи.

Оперуючи цими двома поняттями ми і отримали прайс наших послуг.

Основна особливість даного каталогу, на яку нам би хотілося звернути вашу увагу, - це те, що розбирання\збірка пристрою завжди є окремою роботою, а не входить у вартість інших робіт. Завдяки такому підходу можна правильно розрахувати конкретну вартість ремонту відразу декількох несправностей одного пристрою, які можна усунути тільки розібравши пристрій.

Кожна виконана робота може мати коефіцієнт складності від 1-го до 4-х, від якого залежить вартість цієї роботи для Клієнта (в прайсі в стовпці ціна вказана вартість 1-го і 4-го рівня).

Коефіцієнт складності визначає Сервісний Інженер у процесі виконання діагностики, тому до проведення діагностики пристрою ми не можемо Вам назвати точну вартість ремонтних робіт, а можемо тільки зорієнтувати в межах, що отримані шляхом підсумовування всіх необхідних для проведення ремонту робіт із першим коефіцієнтом складності (мінімальна вартість ремонтних робіт) і з четвертим коефіцієнтом складності (максимальна вартість ремонтних робіт). Реальна підсумкова вартість ремонтних робіт буде варіюватися в цих межах.

Також важливо, щоб Ви розуміли, що вартість робіт, наведена в прайсі, НЕ включає в себе вартість комплектуючих, що встановлюються в процесі ремонту , за які Ви платите окремо.

Повна підсумкова вартість ремонту буде складатися з суми вартості виконаних ремонтних робіт і вартості встановлених комплектуючих із урахуванням Вашої знижки.

Знижка, що надається постійним клієнтам Сервісного Центра FreshIT, поширюється тільки на вартість виконаних ремонтних робіт і НЕ поширюється на вартість встановлених комплектуючих.

Весь процес розрахунку повної підсумкової вартості ремонту в нашому Сервісному Центрі проводиться автоматично на підставі виконаних робіт, установлених комплектуючих і персональної Вашої знижки як Клієнта. Якщо Вам не зрозуміла вартість ремонту Вашого пристрою, Ви можете дізнатися всі її складові у консультанта Сервісного Центра.